O Nas

Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany

budownictwo kanadyjskie domy drewniane


Na terenie Hiszpanii zbudowaliśmy już ponad 300 energooszczędnych domów w technologii szkieletowej.

budownictwo szkieletowe domy drewniane

Historia

W branży drzewnej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad dwudziestu lat. Nasza firma powstała w 1985 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją drewnianej galanterii ogrodowej. Później był czas domków letniskowych, by ostatecznie w 1999 roku zbudować pierwszy drewniany dom całoroczny. Projekt okazał się wielkim sukcesem.

W ciągu ostatnich 10 lat postawiliśmy setki domów drewnianych w kraju i za granicą. Największe uznanie wypracowaliśmy na rynku hiszpańskim . Od 2000 roku zbudowaliśmy tam ponad 300 domów w technologii szkieletowej. Większość z nich można spotkać na przedmieściach Madrytu. Budujemy w tym kraju do dzisiaj.

Jakość

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu budujemy domy szkieletowe najwyższej jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, używamy najlepszych materiałów, drewno suszymy na terenie naszego zakładu i mamy dzięki temu pewność, że posiada ono optymalne parametry, by powstał z niego produkt najwyższej klasy.

Klienci

Wszystkie domy wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem, a zadowolenie naszych klientów daje nam wielką satysfakcję. Nie ma przy tym większego znaczenia, czy budujemy według naszej propozycji, czy też projekt pochodzi od inwestora.

Przyjaciele

Dziś Limba to uznana marka. Jesteśmy solidnym partnerem wielu firm na terenie Polski i Unii Europejskiej. Jako członek Stowarzyszenia Dom Drewniany aktywnie angażujemy się w promocję budownictwa drewnianego w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i obejrzenia naszej ekspozycji na terenie zakładu w Pęgowie.
PPH Limba
55-120 Pęgów
ul. Kasztanowa 7

tel/fax +48 71 310 71 15
e-mail biuro@domylimba.pl
NIP PL 915 000 53 92

Budownictwo kanadyjskie domy drewniane

Budownictwo szkieletowe domy drewniane