Osiedle Beżowe w Obornikach Śląskich

Osiedle Beżowe znajduje się w urokliwym zakątku miasta przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie, składa się z 5 budynków w zabudowie bliźniaczej. Domy wykonane są w technologii kanadyjskiej, mają powierzchnię 131mwraz z garażem (pół bliźniaka), który znajduje się w bryle budynku.

 

Rozkład i powierzchnia pomieszczeń

Na parterze znajduje się wejście przez wiatrołap 1,4m2 do przedpokoju 12m2, który daje swobodę poruszania się i wygodne przejście do pozostałych pomieszczeń: salonu połaczonego z kuchnią 33m2, kotłowni 4,2m2 i łazienki 4,3m2. Na obu kondygnacjach łazienka jest razem z WC.

Na poddaszu mieszkalnym znajduja się 4 pokoje o powierzchniach: 11,5m2, 11,3m2, 10m2, 8m2 oraz łazienka 4,2m2 i przedpokój 6,8m2.

 

Technologia wykonania

Dom wykonany jest z wysokiej klasy materiałów. Okna drewniane Meranti z potrójną szybą, drzwi zewnętrzne z dwoma zamkami, brama garażowa segmentowa, ocieplona, otwierana zdalnie z pilota. Elewacja budynku pokryta tynkiem strukturalnym w kolorze beżowym, parapety zewnętrzne z blachy.

W budynku zamontowane są: instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz kominkowa z dopływem powietrza w salonie. Dom jest bardzo energooszczędny (współczynnik izolacyjności KW=0,18), co zmniejsza roczne koszty ogrzewania o połowę w porównaniu do domów do domów budowanych w innych technologiach.

 

Standardy wykończenia domu

Po uzgodnieniu warunków istnieje możliwość wyposażenia domu dodatkowo w wentylację z rekuperatorem, instalację gazową oraz komputerową. Możemy także zamontować: drzwi wewnętrzne, parapety wewnętrzne (z drewna sosnowego, kolor teak), schody sosnowe w opcji dąb lub kasztan, podłogę w pokojach (panel lub wykładzina). Ściany wewnętrzne przygotowane są pod malowanie.

Działka ogrodzona jest metalowym płotem na podmurówce. Przed domem jest utwardzony podjazd do garażu i budynku.

 

 

  drewniane domki ogrodowe lubuskie;drewniane domki ogrodowe opolskie;domy drewniane na zamówienie szkieletowe kanadyjskie;drewniane domki dla dzieci wielkopolskie;drewniane domki ogrodowe dolnośląskie;dom jednorodzinny z drewna szkieletowe kanadyjskie